سخن روز /
جلسه هماهنگی به منظور آمادگی جهت خرید تضمینی گندم درسال زراعی 99-98
1398/12/17
اولین جلسه هماهنگی خرید تضمینی گندم با حضور روسای ستادی وشهرستانی در استان برگزار گردید.
ابتدا آقای سیدابوالحسن حسینی نمایندگی ولی فقیه در سازمان استان درخصوص آثار معنوی خواندن دعای صحیفه سجادیه به موارد مهمی اشاره نمودند.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر : در این جلسه مهندس سید محسن معروف سرپرست تعاون روستایی استان با بیان هدف از تشکیل این نشست بررسی مباشرت خرید گندم تضمینی توسط اتحادیه تعاونی روستایی استان ومراحل تفاهمنامه را عنوان و بر لزوم همکاری و برنامه ریزی همکاران ستادی وشهرستانی در این امر تاکید کردند وخواستار آسیب شناسی دراین حوزه برای رفع مشکلات شدند.
ایشان ضمن بیان اینکه فصل خرید گندم دراستان بوشهر از نیمه دوم فروردین آغاز می‌شود بر آماده سازی مراکز خرید ولزوم تجهیز نمودن این مراکز به دوربین ، اینترنت و وسایل مورد نیاز آزمایشگاهی برای تعیین افت ... دراین فرصت باقیمانده تاکید نمودند کــه برای تعیین مراکز خرید دراستان کارگروهی تشکیل تا از این مراکز بازدید بعمل آمده وتجهیزات وامکانات آن‌ها مورد بررسی قرار دهند
ایشان اظهار امیدواری نمودند که با بازدیدهای میدانی انجام شده از مراکز خریدگندم در سطح استان مراکز موجود از کیفیت لازم برخوردار میباشند نواقصات موجود نیز پس از یررسی کارگروه استانی برطرف گردد.
مهندس معروف خاطرنشان کرد استفاده از فناوری‌های جدید در امر خرید گندم از بروز مشکلات و سوء استفاده واسطه گران جلوگیری شده وآموزش عوامل تشخیص وناظران فصل خرید از دیگر موارد اعم فصل خرید است و باید تا قبل از پایان سال آمادگی لازم برای فصل خرید را داشته باشیم
درپایان هریک از روسای شهرستانی مشکلات ومسائل حوزه استحفاظی خود رابیان و سرپرست تعاون روستایی استان پاسخ های لازم را ارائه داشتند.
تعداد مشاهده خبر26 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal