سخن روز /
بیش از 8 هزارو500 تن گندم تضمینی – مباشرتی ازکشاورزان استان خریداری شد
1400/03/03
مدیر تعاون روستایی استان بوشهر از آغاز عملیات خرید محصول کشاورزی گندم به صورت تضمینی مباشرتی با شرکت غله توسط شبکه تعاونی‌های روستایی استان بوشهر از اوایل اردیبهشت خبر داد و گفت : تاکنون بیش از 8 هزار و 500 تن گندم از کشاورزان مناطق خریداری شده است.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان بوشهر، مدیر تعاون روستایی استان در خصوص خرید تضمینی_مباشرتی گندم در این استان اعلام کرد: تا کنون میزان 8 هزار 500 تن گندم داخلی (معمولی) مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه در مراکز فرعی هشت گانه در شهرستان های گناوه، دیلم، دیر، دشتی و دشتستان خریداری شده است.
سید محسن معروف افزود: عملیات خرید مباشرتی گندم تضمینی در استان در مراحل پایانی خود می باشد و کشاورزان عزیز می توانند با مراجعه به مراکز خرید این محصول در استان محصول گندم خود را تحویل همکاران مستقر در مراکز خرید یاد شده نمایند.
سید محسن معروف در ادامه بیان داشت: این میزان خرید طبق پیش بینی که از قبل صورت پذیرفته بود نسبت به سال قبل در زمان مشابه حدود 40 درصد کاهش را نشان می دهد که کاهش میزان بارش‌ها در پائیز و زمستان سال گذشته منجر شده تا کشاورزان گندم‌کار استان بوشهر نتوانند محصولی که مد نظر داشتند را برداشت کنند. با اینکه در سال گذشته در همین مدت زمان بیش از 14 هزار تن گندم توسط شبکه تعاونی روستایی از کشاورزان استان بوشهر خریداری شده بود.
تعداد مشاهده خبر30 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal