سخن روز /
ستاد ملی جهش تولید در شبکه تعاونی ها و اتحادیه های بخش کشاورزی تشکیل می شود
1399/01/04

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1399 به نام سال جهش تولید، ستاد ملی جهش تولید در تعاونی ها و اتحادیه های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستای ایران   تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی، مدیرعامل این سازمان با بیان این مطلب گفت: با توجه به ظرفیت عظیم شبکه تعاونی ها و اتحادیه های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستای ایران، این شبکه می تواند در تحقق شعار سال  99 یعنی جهش تولید بسیار اثر گذار عمل کند.

دکتر حسین شیرزاد در ادامه افزود: در حال تدوین بخشنامه و دستور العمل های  لازم برای اجرای شدن صحیح و دقیق فرمایش های مقام معظم رهبری در حوزه شبکه تعاونی ها و اتحادیه های روستای و کشاورزی هستیم.

وی افزود: بزودی کار گروه هماهنگی تعاونی ها و اتحادیه های بخش کشاورزی به منظور تحقق شعار سال شروع بکار خواهد کرد.

مدیر عامل سازمان مرکزی تعاونی روستای ایران اظهار امیدواری کرد با بسیج کلیه امکانات و تدوین دستورالعمل و با توجه به ظرفیت های عظیم و اثرگذار در شبکه تعاونی های روستای و کشاورزی بتوانیم نقش مهمی در تحقق شعار جهش تولید که توسط مقام معظم رهبری سال جاری به این نام مزین شده انجام شود.در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1399 به نام سال جهش تولید، ستاد ملی جهش تولید در تعاونی ها و اتحادیه های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستای ایران تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی، مدیرعامل این سازمان با بیان این مطلب گفت: با توجه به ظرفیت عظیم شبکه تعاونی ها و اتحادیه های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستای ایران، این شبکه می تواند در تحقق شعار سال 99 یعنی جهش تولید بسیار اثر گذار عمل کند.

دکتر حسین شیرزاد در ادامه افزود: در حال تدوین بخشنامه و دستور العمل های لازم برای اجرای شدن صحیح و دقیق فرمایش های مقام معظم رهبری در حوزه شبکه تعاونی ها و اتحادیه های روستای و کشاورزی هستیم.

وی افزود: بزودی کار گروه هماهنگی تعاونی ها و اتحادیه های بخش کشاورزی به منظور تحقق شعار سال شروع بکار خواهد کرد.
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاونی روستای ایران اظهار امیدواری کرد با بسیج کلیه امکانات و تدوین دستورالعمل و با توجه به ظرفیت های عظیم و اثرگذار در شبکه تعاونی های روستای و کشاورزی بتوانیم نقش مهمی در تحقق شعار جهش تولید که توسط مقام معظم رهبری سال جاری به این نام مزین شده انجام شود.
تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:2 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal